30 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs przyrodniczy, podczas którego uczniowie mogli wykazać się wiedzą o świecie roślin, zwierząt i ochronie środowiska. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem rozwiązywali zadania, oraz prezentowali swoje umiejętności i pasję do przyrody. Konkurs był nie tylko okazją do nauki, ale również świetnej zabawy i zdrowej rywalizacji. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom! Razem uczymy się dbać o naszą planetę!
