Grupę przedszkolaków odwiedził jeden z tatusiów, który jest strażakiem ratownikiem i wspólnie z wychowawcą grupy przeprowadził zajęcia z pierwszej pomocy. Dzieciaki nie tylko ćwiczyły pozycję bezpieczną boczną, resuscytację na fantomach ale także wykonały tekturowe telefony komórkowe i uczyły się wzywać pomoc.
